Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

ADAPTIL® purškalas - raminamojo feromono sintetikas

Prekės kodas: adaptilpurskalas
18,69 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Priemonė: Raminanti
  • Gamintojas: Ceva Santé Animale
  • Kilmės šalis: Prancūzija

Aprašymas

Natūraliai gaminamo laktuojančių kalių feromono analogas (D.A.P.®) suteikia saugumo ir komforto pojūtį mažiems šuniukams ir suaugusiems šunims.

Savybės:

  • gali natūraliu būdu padėti išspręsti su stresinėmis situacijomis susijusias problemas kelionių metu, keičiant namus, atsiradus naujam šeimos nariui, augintiniui paliktam vienam prie būdos ar šunidėje, audros ar griaustinio metu;
  • gali būti naudojamas rekomendavus veterinarui ar gyvūnų elgesio specialistui, kaip priemonė keisti augintinio būdą bei esant elgesio sutrikimams, kaip priemonė mažinanti įvairių rūšių baimes ir stresą.

ADAPTIL® purškalo nerekomenduojama naudoti gyvūno hiperaktyvumo ar agresijos atvejais.

Sudėtis:

D.A.P.® 2%; izopropanolio iki 60 ml.

Naudojimas:

  • Stresui sumažinti kelionės metu - purkšti 8–10 kartų mažiausiai prieš 15 min. šuniui patenkant į naują aplinką;
  • Keliaujant su gyvūnu ilgose kelionėse, rekomenduojama purkšti transporto priemonės vidų, kol augintinis vaikšo lauke. Palikti 15 min. atidarytus langus, kad išsigaruotų alkoholio (izopropanolis) garai.
  • Valdyti gyvūno stresą bei elgesį, esant nepalankioms (neįprastoms) aplinkos sąlygoms (keičiant namus, atsiradus naujam šeimos nariui, audros ir perkūnijos metu, šaudant fejerverkus), galima naudoti kartu su ADAPTIL® difuzoriumi ar ADAPTIL® antkakliu. ADAPTIL® purškalu galima tiesiogiai purkšti gyvūno guolį, būdos vidų, bent prieš 15 min. augintiniui patenkant į naują vietą. Procesą kartoti 2 kartus per dieną.
Pakuotė:  60ml