Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Milprazon® 12,5mg/125mg - tabletės šunims N4 (4 tabletės)

Prekės kodas: milprazondog
15,85 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Šunims
  • Gamintojas: Krka
  • Kilmės šalis: Slovėnija

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


Milprazon 12,5mg/125mg tabletės ne mažiau kaip 5kg sveriantiems šunims 

Indikacijos:

Šunims gydyti, esant mišriam užsikrėtimui toliau išvardytomis nesubrendusių ir suaugusių nematodų ir cestodų rūšimis. Cestodai: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus multilocularis, Mesocestoides spp. . Nematodai: Ancylostoma tubaeforme, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Crenosoma vulpis (užsikrėtimo lygiui mažinti) Angiostrongylus vasorum (užsikrėtimo lygiui mažinti užsikrėtus nesubrendusiais suaugusiais (L5) ir suaugusiais parazitais. Be to, šį vaistą galima naudoti širdies kirmėlių ligos (Dirofilaria immitis) profilaktikai, jei tuo pat metu reikalingas gydymas nuo cestodų. 

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti jaunesniems kaip 2 savaičių ir (arba) mažiau kaip 0,5kg sveriantiems šuniukams. 
  • Negalima naudoti padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: milbemicino oksimo 12,5mg, prazikvantelio 125,0mg; 

Dozavimas:

Sušerti. Siekiant užtikrinti tinkamą vaisto dozę, gyvūnus būtina pasverti. Mažiausia rekomenduotina dozė: 0,5mg milbemicino oksimo ir 5mg prazikvantelio 1kg kūno svorio, sušerti per kartą. Veterinarinį vaistą reikia duoti su pašaru arba gyvūnui šiek tiek paėdus. Toliau pateikiamos praktinės dozavimo rekomendacijos, atsižvelgiant į šuns kūno svorį.  Tokiu būdu užtikrinama optimali apsauga nuo širdies kirmėlių ligos. Toliau pateikiamos praktinės dozavimo rekomendacijos, atsižvelgiant į katės kūno svorį. 

Vaistą galima naudoti veisiamiems šunims, įskaitant šuningas ir laktuojančias kales. 

Pakuotė: N4 (4 tabletės)