Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vitaminthe - geriamoji pasta šunims ir katėms

Prekės kodas: Vitaminthe
nuo 7,69 €
Užklausti Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas 


Geriamoji pasta šunims ir katėms, užsikrėtusiems nematodais bei cestodais (Toxacara canis, T. cati, Toxascaris leonina, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Dipylidium caninum), gydyti.

Kontraindikacijos:

Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų

Atsargumo priemonės:

  • Nenaudoti, jei įtariamas atsparumas benzimidazolams. Per dažnai ir ilgą laiką pakartotinai nenaudoti tos pačios klasės antihelmintikų, kad dėl to neišsivystytų atsparumas ir gydymas netaptų neveiksmingu.
  • Vengti tiesioginio sąlyčio su oda. Po naudojimo reikia nusiplauti rankas. Atsitiktinai prarijus, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šio vaisto informacinį lapelį arba etiketę.
  • Gydomi gyvūnai kartais gali viduriuoti, vemti, juos gali pykinti;
  • Galima naudoti vaikingumo ir laktacijos metu.

Sudėtis:

veikliųjų medžiagų: niklozamido 0,24 g, oksibendazolo 0,03 g; pagalbinių medžiagų: natrio benzoato (E211) 0,0022 g, ančiuvių miltelių 0,012 g, natrio bisulfito 0,001 g.

Dozavimas:

Skirti 15 mg oksibendazolo ir 120 mg niklozamido 1 kg kūno svorio, o tai atitinka 0,5 ml geriamosios pastos 1 kg kūno svorio

10 ml švirkštas: kiekviena padala atitinka 2 kg kūno svorio.

25 ml švirkštas: kiekviena padala atitinka 10 kg kūno svorio.

Kačiukus ir šuniukus reikia gydyti du kartus kas mėnesį (6–12 sav. amžiaus). Suaugusius gyvūnus reikia gydyti kas 6 mėn. Veisiamas pateles reikia gydyti tris kartus: kergimo laikotarpiu, likus 1 sav. iki atsivedimo ir po to praėjus 3–4 sav.

Reikiamą pastos kiekį reikia duoti vieną kartą, suleidžiant gyvūnui į burną ant liežuvio ar su ėdesiu.

Pakuotė: 10ml; 25ml