Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

MILPRO® - 4 mg/10 mg, plėvele dengtos tabletės kačiukams ir mažoms katėms N2 (2 tabletės)

Prekės kodas: Milprokitten
5,45 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Katėms
  • Kilmės šalis: Prancūzija
  • Gamintojas: Virbac

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


MILPRO 4 mg/10 mg plėvele dengtos tabletės kačiukams ir mažoms katėms

Indikacijos:

Katėms gydyti, esant mišrioms nesubrendusių ir subrendusių cestodų (kaspinuočių) ir subrendusių nematodų (apvaliųjų kirmėlių) infekcijoms, kurias sukelia šios rūšys: cestodai: Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., nematodai: Ancylostoma tubaeforme, Toxocara cati. Veterinarinį vaistą taip pat galima naudoti širdies kirmėlių (Dirofilaria immitis) profilaktikai, jeigu tuo pat metu reikia gydyti nuo cestodų.

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti jaunesniems nei 6 sav. amžiaus ir (arba) sveriantiems mažiau kaip 0,5 kg kačiukams.
  • Negalima naudoti padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų: milbemicino oksimo 4mg, prazikvantelio 10mg;

Dozavimas:

Sušerti. Laikantis geros veterinarinės praktikos reikalavimų, norint tiksliai nustatyti dozę, gyvūnus prieš gydymą reikia pasverti. Mažiausia rekomenduotina dozė yra 2mg milbemicino oksimo ir 5mg prazikvantelio 1kg kūno svorio, sušeriant per kartą. Veterinarinį vaistą reikia duoti su pašaru arba gyvūnui šiek tiek paėdus.

Užsikrėtus Dipylidium caninum, tuo pat metu reikia gydyti ir nuo tarpinių parazito šeimininkų – utėlių ir blusų, kad apsisaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo.

Kadangi specifiniai tyrimai atlikti nebuvo, veterinarinį vaistą vaikingumo bei laktacijos metu naudoti galima tik atsakingam veterinarijos gydytojui įvertinus gydymo naudą ir riziką.

Pakuotė: N2 (2 tabletės)