Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

MILPRO® - 12,5mg/125mg tabletės šunims N2 (2 tabletės)

Prekės kodas: milprodog
7,19 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Šunims
  • Kilmės šalis: Prancūzija
  • Gamintojas: Virbac

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


MILPRO - 12,5 mg/125 mg plėvele dengtos tabletės šunims.

Indikacijos:

Šunims gydyti, esant mišrioms suaugusių cestodų (kaspinuočių) ir nematodų (apvaliųjų kirmėlių) infekcijoms, kurias sukelia šios rūšys: cestodai: Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.; nematodai: Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda (konkrečią gydymo schemą žr. 4.9 p. „Dozės ir naudojimo būdas“), Crenosoma vulpis (silpninamas užsikrėtimas), Angiostrongylus vasorum (silpninamas užsikrėtimas nesubrendusiais (L5) ir suaugusiais parazitais. Veterinarinį vaistą taip pat galima naudoti širdies kirmėlių (Dirofilaria immitis) profilaktikai, jeigu tuo pat metu reikia gydyti nuo cestodų.

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti šunims, sveriantiems mažiau kaip 5kg.
  • Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų: milbemicino oksimo 12,5mg, prazikvantelio 125mg;

Dozavimas:

Sušerti. Mažiausia rekomenduotina dozė yra 0,5mg milbemicino oksimo ir 5mg prazikvantelio 1kg kūno svorio, sušeriant per kartą. Veterinarinį vaistą reikia duoti su pašaru arba gyvūnui šiek tiek paėdus. Tabletės yra mėsos kvapo, todėl jas lengva suduoti (šunys ir šuniukai dažniausiai jas suėda patys netgi be pašaro). Tabletes galima dalyti pusiau.

Tyrimais nustatyta, kad veisiamos kalės gerai toleruoja šį veikliųjų medžiagų derinį, taip pat ir vaikingumo bei laktacijos metu. Kadangi specifiniai tyrimai atlikti nebuvo, veterinarinį vaistą šuningoms kalėms bei laktacijos metu naudoti galima tik atsakingam veterinarijos gydytojui įvertinus gydymo naudą ir riziką.

Pakuotė: N2 (2 tabletės)