Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EFFITIX® N4 (4 pipetės) - užlašinamasis tirpalas šunims

Prekės kodas: Effitixdog
nuo 21,25 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Šunims
  • Kilmės šalis: Prancūzija
  • Gamintojas: Virbac

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašai:


Indikacijos:

Šunims nuo blusų ir (arba) kraujasiurbių erkių, kai taip pat reikia atbaidyti (neleisti maitintis) smėlinėms musėms ir (arba) uodams. Blusos Šunims, užsikrėtusiems blusomis (Ctenocephalides felis), gydyti ir nuo jų apsaugoti. Blusos šuns kailyje žūsta per 24 val. po gydymo. Vienas gydymas apsaugo nuo pakartotinio užsikrėtimo suaugusiomis blusomis keturias savaites. Veterinarinis vaistas gali būti naudojamas kaip sudėtinė veterinarijos gydytojo diagnozuoto blusų sukelto alerginio dermatito (BAD) kontrolės strategijos dalis. Kraujasiurbės erkės Šunims gydyti nuo užsikrėtimo Ixodes ricinus erkėmis. Vienas gydymas užtikrina pastovų keturias savaites trunkantį veiksmingą akaricidinį poveikį, apsaugantį nuo užsikrėtimo erkėmis (Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus ir Rhipicephalus sanguineus). Jei vaisto naudojimo metu yra įsisiurbusių kai kurių rūšių erkių (Dermacentor reticulatus ir Rhipicephalus sanguineus), ne visos erkės gali žūti per 48 val. Smėlinės musės ir uodai Vienas gydymas atbaido (neleidžia maitintis) smėlines muses (Phlebotomus perniciosus) ir uodus (Culex pipiens, Aedes aegypti) keturias savaites.

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.
  • Negalima naudoti triušiams ir katėms, nes tai gali sukelti nepalankias reakcijas ar net gyvūno žūtį.
  • Negalima naudoti sergantiems (pvz., sisteminėmis ligomis, karščiuojant) ar sveikstantiems po ligos gyvūnams.

Sudėtis:

veikliųjų medžiagų: fipronilis, permetrinas.

Naudojimas:

Naudojimo metodas: vaistą reikia naudoti išoriškai, užlašinant ant odos.

Dozė:  Mažiausia rekomenduotina dozė yra 6,7mg fipronilo ir 60mg permetrino 1kg kūno svorio. Daugiau nei 60kg sveriantiems šunims reikia naudoti atitinkamą kelių pipečių derinį.

Naudojimo būdas:  Pipetę išimti iš lizduotės. Pipetę laikyti vertikaliai. Švelniai pastuksenti, kad visas skystis nutekėtų į plačiąją pipetės dalį. Nulaužti pipetės galiuką išilgai pažymėtos linijos. Praskirti gyvūno kailį, kad matytųsi oda. Priglausti pipetės galą prie odos ir, kelis kartus spustelint, dviejoseketuriose vietose (priklausomai nuo kūno svorio) išilgai nugaros nuo menčių link uodegos pagrindo ant odos išspausti visą pipetės turinį. Rekomenduotina iki 20kg sveriantiems šunims veterinarinį vaistą užlašinti dviejose, o sveriantiems daugiau kaip 20kg – 2–4 vietose.

Pakuotė: N4 (4 pipetės)