Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EFFIPRO - odos purškalas (tirpalas) katėms ir šunims

Prekės kodas: Effiprospray
14,99 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Katėms, Šunims
  • Gamintojas: Virbac
  • Kilmės šalis: Prancūzija

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


EFFIPRO 2,5 mg/ml odos purškalas (tirpalas) katėms ir šunims.

Indikacijos:

Blusomis (Ctenocephalides spp.) užsikrėtusiems šunims ir katėms gydyti. Erkėmis (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) užsikrėtusiems šunims ir katėms gydyti. Plaukagraužiais (Trichodectes canis) užsikrėtusiems šunims ir plaukagraužiais (Felicola subrostratus) užsikrėtusioms katėms gydyti. Šis vaistas gali būti naudojamas kaip blusų sukelto alerginio dermatito gydymo strategijos dalis. Veikdamas insekticidiškai, kates nuo užsikrėtimo suaugusiomis blusomis vaistas apsaugo iki 2 mėnesių, o šunis – iki 3 mėnesių, priklausomai nuo aplinkos veiksnių. Nuolatinis akaricidinis vaisto poveikis erkėms trunka iki keturių savaičių, priklausomai nuo aplinkos veiksnių.

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti sergantiems (sisteminėmis ligomis, karščiuojantiems) ar sveikstantiems gyvūnams.
  • Negalima naudoti triušiams, nes gali sukelti nepalankų poveikį ar net mirtį.
  • Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. 

Sudėtis:

veikliųjų medžiagų: fipronilio 2,5mg;

Naudojimas:

Nesant saugumo tyrimų, gydyti rekomenduojama ne dažniau kaip kas 4 sav.

Naudojimo metodas: purkštuko antgalį reikia nustatyti į purškimo padėtį. Išpurkšti visą gyvūno kūno paviršių. Purkšti 10–20cm atstumu prieš plauką, kad sudrėktų visas kailis. Reikia pamasažuoti kailį, ypač ilgaplaukių gyvūnų, kad vaistas pasiektų odą. Galvos srityje ir gydant jaunus ar nervingus gyvūnus, vaisto galima užpurkšti ant rankos užmautos pirštinės ir įtrinti į kailį. Kailį reikia palikti išdžiūti natūraliu būdu. Negalima sausinti rankšluosčiu. 

Dozė: Kad gyvūno kailis sudrėktų iki odos, naudoti 3–6 ml vaisto 1kg kūno svorio (7,5–15mg veikliosios medžiagos 1 kg kūno svorio), priklausomai nuo kailio ilgio. Iš 100 ml buteliuko purkšti 6–12 kartų 1 kg kūno svorio.

Naudojimo būdas: Naudoti užpurškiant mechaniniu purkštuku. Skirta tik išoriniam naudojimui. Vienu papurškimu išpurkšti 0,5ml (iš 100 ml buteliuko).

Pakuotė: 100ml