Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EFFIPRO N4 (4 pipetės) - užlašinamasis tirpalas katėms

Prekės kodas: effiprocat
10,99 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Katėms
  • Kilmės šalis: Prancūzija
  • Gamintojas: Virbac

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


EFFIPRO - užlašinamasis tirpalas katėms.

Indikacijos:

Blusomis (Ctenocephalides spp.) ir erkėmis (Dermacentor reticulatus) užsikrėtusioms katėms gydyti. Nuolatinis insekticidinis vaisto poveikis blusoms (Ctenocephalides felis) trunka iki penkių savaičių. Nuolatinis akaricidinis vaisto poveikis erkėms (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus, Dermacentor reticulatus) trunka ne mažiau kaip dvi savaites. Jei gydymo pradžioje katė jau buvo užsikrėtusi tam tikros rūšies erkėmis (Rhipicephalus sanguineus ir Ixodes ricinus), per pirmąsias 48 valandas neįmanoma išnaikinti visų erkių, tačiau per savaitę galima. Vaistas gali būti naudojamas kaip gydymo strategijos dalis blusų sukeltam alerginiam dermatitui (BAD) kontroliuoti tais atvejais, kai liga jau ankščiau buvo diagnozuota veterinarijos gydytojo. 

Kontraindikacijos:

  • Dėl duomenų trūkumo vaisto negalima naudoti jaunesniems nei 2 mėnesių amžiaus ir (arba) mažiau nei 1kg sveriantiems kačiukams.
  • Negalima naudoti sergantiems (sisteminėmis ligomis, karščiuojantiems) ar sveikstantiems gyvūnams.
  • Negalima naudoti triušiams, nes gali sukelti nepalankų poveikį ar net mirtį.
  • Negalima naudoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. 

Sudėtis:

veikliųjų medžiagų: fipronilo 50mg;

Naudojimas:

Veterinarinio vaisto saugumas veisiamoms, katingoms katėms ir laktacijos metu įrodytas atliekant tyrimus daug kartų lašinus 3 kartus didesnę nei rekomenduotina didžiausią vaisto dozę. FRONTLINE, užlašinamąjį tirpalą galima naudoti veisiamoms, katingoms katėms bei laktacijos metu.

Nesant saugumo tyrimų, gydyti rekomenduojama ne dažniau kaip kas 4sav.

Naudojimo metodas : Skirta tik išoriniam naudojimui. Naudoti užlašinant ant odos. 

Dozė: vienos 0,5 ml pipetės turinį reikia užlašinti ant odos tarp menčių.

Naudojimo būdas:  Pipetę laikyti vertikaliai. Siekiant užtikrinti, kad pipetės turinys būtų pagrindinėje pipetės dalyje, pastuksenti per siaurąją pipetės dalį. Nulaužti pipetės viršūnėlę pagal pažymėtą punktyrinę liniją. Praskirti gyvūno kailį, kad matytųsi oda. Pipetės galiuką priglausti tiesiai prie odos ir kelis kartus švelniai spustelėjus išspausti visą pipetės turinį. Šią procedūrą reikia kartoti vienoje ar keliose skirtingose vietose išilgai katės nugaros, geriausia prie kaukolės pagrindo ir tarp pečių. 

Pakuotė: N4 (4 pipetės)