Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EFFIPRO® DUO (4 pipetės) - užlašinamasis tirpalas šunims nuo erkių ir blusų

Prekės kodas: EFFIDUO
nuo 19,45 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Šunims
  • Kilmės šalis: Prancūzija
  • Gamintojas: Virbac

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas:


Indikacijos:

Šunims, užsikrėtusiems erkėmis (Ixodes ricinus), gydyti.Vieną kartą naudotas veterinarinis vaistas pasižymi 2 savaites išliekančiu akaricidiniu poveikiu Ixodes ricinus ir 4 savaites – Dermacentor reticulatus ir Rhipicephalus sanguineus. Jeigu gydymo metu šuo jau užsikrėtęs tam tikros rūšies erkėmis (Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus), per pirmąsias 48 valandas jos gali žūti ne visos. 

Šunims, užsikrėtusiems blusomis (Ctenocephalides felis) gydyti ir nuo užsikrėtimo apsaugoti. Gydymas vaistu 7 savaites apsaugo nuo užsikrėtimo blusomis. Jis taip pat neleidžia blusoms daugintis 12 savaičių po užlašinimo, slopindamas kiaušinėlių vystymąsi į suaugusias blusas. Vaistas gali būti naudojamas kaip gydymo strategijos dalis blusų sukeltam alerginiam dermatitui (BAD) kontroliuoti, kai liga jau anksčiau buvo diagnozuota veterinarijos gydytojo. 

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti triušiams, nes tai gali sukelti nepalankias reakcijas arba net gyvūno mirtį.
  • Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai iš pagalbinių medžiagų. 

Sudėtis:

veikliųjų medžiagų: fipronilis, piriproksifeno.

Naudojimas:

Naudojimo metodas: vaistą reikia naudoti išoriškai, užlašinant ant odos.

Dozė:  Atsižvelgiant į mažiausią rekomenduojamą 6,7 mg fipronilo ir 2 mg piriproksifeno 1 kg kūno svorio dozę.

Naudojimo būdas:  Iš lizduotės išimti vieną pipetę. Laikyti pipetę vertikaliai. Pastuksenti per siaurąją pipetės dalį ir įsitikinti, kad skystis yra pagrindinėje pipetės dalyje. Per įbrėžtą liniją nulaužti pipetės viršūnę. Praskirti šuns kailį ant sprando prieš mentes, kad matytųsi oda. Pipetės galiuką priglausti tiesiai prie odos ir keletą kartų švelniai spustelėjus išspausti visą pipetės turinį. Prireikus pipetės turinį galima užlašinti vienoje ar dviejose papildomose vietose išilgai šuns nugaros, kad veterinarinis vaistas nenutekėtų arba nebūtų užlašinamas ant kailio, ypač gydant didelius šunis. 

Pakuotė: N4 (4 pipetės)