Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Drontal® dog flavour - tabletės šunims N6 (6 tabletės)

Prekės kodas: drontaldog
17,99 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Šunims
  • Gamintojas: KVP Pharma + Veterinär Produkte GmbH

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


Drontal® dog flavour - tabletės šunims.

Indikacijos:

Gydyti esant mišrioms infekcijoms, kurias sukelia šių rūšių nematodai ir cestodai: apvaliosios kirmėlės: askaridės (suaugusios ir vėlyvųjų stadijų nesubrendusios): Toxocara canis, Toxascaris leonina, ankilostomos ir uncinarijos (suaugusios): Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, plaukagalviai (suaugę): Trichuris vulpis; kaspinuočiai (suaugę ir vėlyvųjų stadijų nesubrendę): Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp. Šuniukams ir suaugusiems šunims, užsikrėtusiems pirmuonimis Giardia spp., gydyti.

Kontraindikacijos:

  • Negalima naudoti, padidėjus jautrumui veikliajai medžiagai ar bet kuriai iš pagalbinių medžiagų.
  • Negalima naudoti 1-ame ir 2-ame šuningumo trečdalyje.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų: febantelio 150mg, pirantelio 50mg (atitinka 144mg pirantelio embonato), prazikvantelio 50mg;

Dozavimas:

Laikantis higienos taisyklių, vaistą sudavęs šuniui tiesiogiai arba įmaišęs jį į šuns ėdalą asmuo po naudojimo privalo nusiplauti rankas. Vaistą naudojant užsikrėtimo Giardia spp. atveju, būtina kruopščiai išvalyti ir dezinfekuoti šunų laikymo vietas arba perkelti gydomus šunis. Tai ypatingai taikytina šunidėms. Žmonės taip pat gali užsikrėsti Giardia spp., todėl užsikrėtusių šunų šeimininkai turėtų kreiptis į gydytoją.

Nenaudoti šuningoms kalėms pirmą ir antrą vaikingumo trečdalį.

Pakuotė: N6 (6 tabletės)