Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Drontal® Cat - tabletės katėms N2 (2 tabletės)

Prekės kodas: drontalcat
6,45 €
Pristatymo terminas: 2 - 5 darbo dienos

Atributai

  • Vaistas: nereceptinis
  • Skirtas: Katėms
  • Gamintojas: Bayer Animal Health GmbH, KVP Pharma + Veterinär Produkte GmbH

Aprašymas

Veterinarinio vaisto aprašas


DRONTAL, tabletės katėms.

Indikacijos:

Katėms, užsikrėtusioms nematodais ir cestodais, sergančioms mišriomis invazinėmis ligomis, kurias sukelia Toxocara cati (sin. mystax), Ancylostoma tubaeforme, A. braziliense, Echinococcus multilocularis, Dipylidium caninum, Hydatigera (Taenia) taeniaeformis, Mesocestoides spp., Joyeuxiella spp., gydyti. 

Kontraindikacijos:

  • Nesant pakankamų tyrimų, DRONTAL tablečių negalima naudoti katingoms katėms.

Sudėtis:

Vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų: pirantelio embonato 230mg, atitinkančio 80mg pirantelio, prazikvantelio 20mg. 

Dozavimas:

Tabletę (-es) reikia sušerti. Galima duoti tiesiai į burną, pasl÷pti m÷soje ar dešrelėje. Gyvūno alkinti nebūtina. Rekomenduotina dozė yra 5mg prazikvantelio ir 57,5mg pirantelio embonato (20mg pirantelio) 1kg kūno svorio, duoti vieną kartą. Tai atitinka vieną tabletę 4kg kūno svorio. 

Nesant pakankamų tyrimų, DRONTAL tablečių negalima naudoti katingoms katėms. 

Pakuotė: N2 (2 tabletės)